Dit is een combinatiebijeenkomst voor (uitzonderlijk) hoogbegaafde (jong)volwassenen in Oost-Vlaanderen en in de wijde omgeving. Het is een laagdrempelige manier van verbinding, uitwisseling en informatie voor hoogbegaafden. Op deze bijeenkomsten kan je je vragen kwijt over hoogbegaafd leven, maar uiteraard kan er over velerlei andere onderwerpen worden gepraat.
Heb je interesse in filosoferen of reflecteren, wil je echt goed nadenken of misschien zelfs wat wijzer worden? Is er een thema of probleem dat je graag eens voorlegt om in kleine groep te bespreken? Kom dan naar de filosofische wandeling te Zevergem. Het is een prachtige wandeling nabij Gent, langs weiden en waterloopjes! De afstand is zo’n 5 km. En tijdens het wandelen houden we ons filosofisch bezig 🙂
De meeting point is De Ponthoeve met adres Pont-Zuid 26, 9840 Nazareth-De Pinte (op 17 minuten wandelen van een bushalte – lijn 71 vanaf Gent-Sint-Pieters die daar om 14.23 vertrekt). Het is een plek met ruim terras en ook eetmogelijkheid voor wie wil. Als deze locatie moeilijk te bereiken is voor je, geef gerust een seintje via het formulier, want ik ga met de auto.
Bij voorkeur minimaal een week van tevoren aanmelden (tot uiterlijk twee dagen van tevoren).
Meld je aan via het formulier: